Sery Kozie i Sery Owcze Koszalin

Zamówienia lokalne na terenie Koszalina i woj zachodniopomorskiego realizowane są wysyłkowo. Abyśmy dostarczyli Państwu nasze sery wystarczy do czwartku do godz. 12:00 złożyć zamówienie pod numerem 516 174 160.

Dostawa

Koszalin i cały region woj. zachodniopomorskiego

Telefon

516 174 160

Email

sernicadol@gmail.com

Sery Owcze w Kuchni Niemieckiej

Niezwykle ważnym elementem niemieckiej kuchni są ziemniaki z serem. Podaje się je pod Zieminaki z kiełbasą Niemcyróżnymi postaciami: smażone, pieczone, gotowane, w sałatkach, pierogach lub jako dodatek do obiadu. Bardzo popularne są ziemniaczki podawane z olejem i serkiem, a także sałatki ziemniaczane.

Przepis na prostą, niemiecką sałatkę ziemniaczaną z serem owczym idealną jako dodatek podczas grillowania

Aby przygotować taką sałatkę ziemniaczaną, niezbędne są następujące składniki: korniszony, ziemniaki, majonez, pieprz i sól. Ziemniaki należy najpierw ugotować (koniecznie w mundurkach), kiedy wystygną obrać, a następnie pokroić w grubą kostkę. Korniszony należy pokroić w drobniutką kostkę i dodać do wcześniej przygotowanych ziemniaczków. Majonez należy rozrobić z odrobiną wody z korniszonów, a następnie dodać do ziemniaków i ogórków. Na koniec jeszcze przyprawić do smaku. Przed podaniem, najlepiej jest taką sałatkę z serem włożyć na blisko dwie godziny do lodówki. Sałatka idealnie pasuje do mięs przyrządzonych na grillu.

Formularz

Godziny otwarcia sklepu farmerskiego:

 

Piątek: 16:00-19:00

Sobota: 12:00-18:00